Programista CNC (k/m/d)

Kooperacja międzyludzka – lokalnie usytuowani – na skalę europejską połączeni! HR in Time to Agencja Pracy, która w północnej części Niemiec specjalizuje się w rekrutacji i pomaga w zatrudnianiu pracowników na regionalnym rynku pracy. Współpracujemy z pracodawcami z wielu branż. Dzięki naszemu 20-letniemu doświadczeniu,  gwarantujemy profesjonalne doradztwo (polsko-, niemieckojęzyczne)  i wspieramy rozwój kariery zawodowej pracowników. Współpraca z nami oznacza Twoj profit!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • Stała umowa o pracę na caly etet, na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • Wynagrodzenie ponadtaryfowe + dodatki, Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Możliwość bezpośredniego przejęcia pracownika
  • Nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
  • Wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy (ubezpieczenie, podatek, Kindergeld)

Zakres obowiązków:
  • Programowanie maszyn CNC (Fanuc, Siemens 840 D, TX- 8)
  • Przygotowanie i obsługa frezarek
  • Umiejętność wybierania i zmieniania narzędzi
  • Umiejętność usuwania usterek i zmieniania parametrów w oprogramowaniu
  • Wykonywanie i kontrola jakościowa produkowanych podzespołów
  • Samodzielne wykonywanie rysunkow technicznych
  • Czynności konfiguracyjne
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Analiza oraz usuwanie błędów (zmiana konfiguracji)
  • Wsparcie procesów wstępnych i końcowych linii produkcyjnej
  • Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych
  • Kontrola jakości i przeprowadzanie ewentualnych poprawek
  • Praca w ścisłym oparciu o rysunek techniczny

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe (operator CNC, tokarz, frezer) lub podobne wykształcenie w branży metalurgicznej
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn 3- lun 5-osiowych mile widziane
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • Samodzielna praca z zastosowaniem rysunku technicznego
  • Gotowośćdo pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy i auto na dojazdy do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email:bewerbung@hrintime.de

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-10-30
Oferta ważna do: 2018-11-27
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2200 - 2400 zł brutto