MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Plukon Sieradz Sp. z o.o. jest częścią Plukon Food Group, jednego z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności. Plukon Food Group posiada dziesięć zakładów uboju drobiu oraz osiem zakładów przetwórstwa i pakowania w Holandii, Niemczech, Belgii, Francji i Polsce;poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gruszczyce (gmina Błaszki), woj. łódzkie

Opis stanowiska :

- wykonywanie montażu, demontażu, naprawy i obsługi maszyn  i urządzeń przemysłowych
- identyfikowanie i diagnozowanie uszkodzeń wynikłych w trakcie eksploatacji- wymiana uszkodzonych elementów i zespołów- dozorowanie pracy maszyn i urządzeń oraz rozpoznawanie ich stanu technicznego- sporządzanie protokołów z uszkodzeń i awarii- kwalifikowanie urządzeń do naprawy lub kasacji- sporządzanie uproszczonych kalkulacji wytwarzania i naprawiania maszyn i urządzeń- naprawa linii produkcyjnych po wystąpieniu awarii- konserwacja maszyn oraz cykliczne przeglądy- odpowiedzialność za dostępność niezbędnych części i materiałów eksploatacyjnych
Oczekiwania wobec kandydata:

- wykształcenie techniczne (elektryka/ mechanika/ automatyka)
- mile widziane uprawnienia SEP do 1kV- umiejętność pracy w grupie- dyspozycyjność- wiedza z zakresu budowy maszyn, elektryki i podstaw automatyki- książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pełną wyzwań pracę i realny wpływ na wdrażane rozwiązania;- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
Oferty ( list motywacyjny + CV ) prosimy wysyłać na adres email: rekrutacja@plukon.pl lub w siedzibie firmy Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.
Kontakt pod numerem telefonu: 538-818-560

W temacie proszę umieścić stanowisko pracy.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)".

1.
Administratorem danych osobowych jest „Plukon Sieradz Sp. z o.o. ” Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.
2. Dane przetwarzane będą na potrzeby zatrudnienia i wypełniania obowiązków wynikających z Kodeksu pracy oraz innych ustaw.3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.4. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolne.
Data dodania: 2018-11-05
Oferta ważna do: 2018-12-03
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono