Home Office Niemiecki

Wymagania:

Office Niemiecki
Chcesz
pracować zdalnie (home office)
Znasz
język niemiecki na poziomie b2/c1

Mieszkach
do 150km od Warszawy

(Ze
względu na szkolenie w siedzibie firmy w Warszawie (szkolenie trwa 6
tygodni ) -

poszukujemy
osób z Warszawy lub okolić )

Praca
w elastycznych godzinach w domu do wyboru: pn.-nd., 6.00-24.00, praca
zmianowa, cały etat, dowolnie wybrane godziny pracy

Nie
wymagamy doświadczenia
Nie
wymagamy języka angielskiego

Wynagrodzenie
około 5700 PL brutto

Umowa
o pracę

Zapewniamy:
komputer i telefon

Zadania:
wsparcie mailowe i telefoniczne z językiem Niemieckim. Weryfikowanie
otrzymanych zapytać i wniosków. Przekazywanie informacji zwrotnych

Zapraszamy
do aplikowania jobs@personnelandmedia.com
z dopiskiem „ Home Office - niemiecki"

Polub
nas na

Zastrzegamy
sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli
chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych
procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and
Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla
potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów
rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25
maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii
Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na
udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w
celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu
rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia,
Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych.
Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ___________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-11-07
Oferta ważna do: 2018-12-05
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy