PRACOWNIK TUNELOWY - CIEŚLA

Krakbau S.A. od 1990 roku prowadziła i prowadzi działalność budowlaną na terenie Polski, Danii, Hiszpanii, Włoch, Szwecji, Francji i Niemiec. W 1992 roku utworzono w Niemczech we Frankfurcie nad Menem oddział Krakbau S.A., a w 2009 roku oddział spółki we Francji w Tuluzie (zamknięty w 2012). W 2016 roku rozpoczął działalność oddział w Danii w Kopenhadze. Łącząc bogate kompetencje zespołu wraz z długimi tradycjami firmy, spółka wyspecjalizowała się w budownictwie ogólnym, tunelowym, morskim i mostowym, montażu rusztowań przemysłowych oraz robotach elektrycznych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
Praca na kontrakcie tunelowym - Niemcy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Przejazd do Niemiec oraz codzienne dojazdy do miejsca pracy na koszt firmy,
- Zakwaterowanie na koszt firmy,
- Możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,

Zakres obowiązków:
- doświadczenie w pracy na kontraktach tunelowych przy szalunkach ruchomych
- czytanie rysunku technicznego
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, jesteś osobą zaangażowaną w wykonywane obowiązki, rzetelną i odpowiedzialną to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Wybranemu kandydatowi zapewnimy stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 27-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji budowlanych krajowych i zagranicznych.

Prześlij swoje CV na adres praca@krakbau.com.pl Zadzwoń: 12 623 34 75 Odwiedź nasza stronę internetową: www.krakbau.com.pl i skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez KRAKBAU S.A. z siedzibą w 30-145 Kraków, przy ul. Hamernia 50, w celach rekrutacyjnych.”   Informujemy wszystkich kandydatów, że administratorem danych jest KRAKBAU S.A. z siedzibą w 30-145 Kraków, przy ul. Hamernia 50. Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych przetwarzane będą w celach związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacyjnych. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-11-08
Oferta ważna do: 2018-12-06
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny