KUŹNIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI Sp. z o.o.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

SZLIFIERZ / OSTRZARZ

Spółka Kuźnia Ostrów Wielkopolski jest doświadczonym  producentem w branży transportu kolejowego w zakresie produkcji:
  • odkuwek matrycowych
  • części obrobionych mechanicznie
  • zmontowanych komponentów
  • odkuwek swobodnie kutych
  • regeneracji urządzeń kolejowych
Spółka posiada zakład produkcyjny i magazyn zlokalizowany w Ostrowie Wielkopolskim. Produkcja oparta jest w pełni na własnych zasobach z wykorzystaniem wieloletnich tradycji kuźniczych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko SZLIFIERZA / OSTRZARZA

Opis stanowiska:

  • Praca w narzędziowni zakładu Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.;
  • Ostrzenie i szlifowanie narzędzi, wierteł, frezów itp.;
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń oraz porządek w miejscu pracy;
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż;
  • Praca w systemie jednozmianowym;

 Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi wymaganymi do pracy na w/w stanowisku;
  • Umiejętność obsługi szlifierek do płaszczyzn, wałków itp;
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne o profilu obróbki mechanicznej;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (zatrudnienie na umowę o pracę – okres próbny);
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia;
  • Przyuczenie do pracy;
  • Wynagrodzenie godzinowe w systemie dniówkowym 15-17 zł/h.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: wojciech.biela@kuzniaostrow.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-11-09
Oferta ważna do: 2018-12-07
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2500 - 2850 zł brutto