Konsultant Asysty Technicznej

Comarch S.A

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Konsultant Asysty Technicznej

Oferujemy:

  •     stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  •     indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń
  •     opieka medyczna dla pracowników, a także ich rodzin
  •     współpraca i wsparcie doświadczonych specjalistów
  •     pakiet rekreacyjny

Zakres obowiązków:

  • terminowa obsługa i bieżące monitorowanie zgłoszeń błędów i awarii
  • zlecanie i kontrola stanu wykonania zadań związanych z obsługą zgłoszeń (np. poprawek programistycznych)
  • komunikacja z klientem
  • raportowanie

Wymagania:
  •     studia wyższe (preferowane kierunki o profilu informatycznym, ekonomicznym lub matematycznym)
  •     komunikatywność
  •     zdolność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  •     dociekliwość, dokładność i krytyczne podejście do problemów
  •     doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:
  •     doświadczenie w obsłudze zgłoszeń
  •     znajomość zagadnień z zakresu testowania i zapewnienia jakości oprogramowania
  •     podstawowa znajomość SQL, Java, UML i/lub BPMN

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o  wypełnienie formularza rekrutacyjnego na naszej stronie:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-11-09
Oferta ważna do: 2018-12-07
Branże: IT - Administracja; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Student ostatniego roku
Poziom stanowiska: Nie określono