Konsultant Asysty Technicznej

Comarch S.A

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Konsultant Asysty Technicznej

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:
Mile widziane:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o  wypełnienie formularza rekrutacyjnego na naszej stronie:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-11-09
Oferta ważna do: 2018-12-07
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Student ostatniego roku
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Comarch SA

praca@comarch.pl