Dekarz Niemcy

Mega Partners jest działającą na rynku polskim  licencjonowaną Agencją Pracy za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3762. Firma zajmuje się rekrutacją pracowników polskich do pracy w Holandii, Niemczech oraz do innych krajów europejskich. Znajdujemy najlepsze oferty pracy dla pracowników wyspecjalizowanych w branży metalurgicznej, budowlanej i nie tylko. Oferujemy wysokie zarobki , długoterminowe kontrakty,  zakwaterowanie. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Branża: Budownictwo

Miejsce pracy: Niemcy: 97783 Karsbach, München, Lindern 49699,

Zakres obowiązków:
- Typowe prace dekarskie,
- Krycie dachów dachówką bądź innym materiałem
- Montaż rynien dachowych, obróbki blacharskie.
- W zależności od zlecenia praca na dachach płaskich oraz skośnych

Szukamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje:
- pracowałeś co najmniej 5 lat na ww. stanowisku
- posiadasz wiedzę z zakresu budownictwa
- znasz dobrze rysunek techniczny i potrafisz komunikować się w języku niemieckim
- posiadasz własne ubranie robocze oraz podstawowe narzędzia
- jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych

Jeśli wyjedziesz z nami do pracy otrzymasz:
- kontrakt na niemieckich warunkach
- wynagrodzenie w wysokości 11,75€ brutto/godzinę plus 24,00€ dziennej diety przy przepracowaniu co najmniej 8 godzin każdego dnia,
- masz możliwość wypracowania nadgodzin – wszystko zależy od Twojego zaangażowania oraz decyzji kierownika na budowie
- bezpłatną w pełni wyposażoną kwaterę
- zapewniamy ubezpieczenie

Prosimy o przesłanie CV na adres marta@megaprtners.pl.

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: Niwnica 15, 48-321 Niwnica. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Data dodania: 2018-11-09
Oferta ważna do: 2018-12-07
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 9020 - 10000 zł brutto