Architekt Systemów Informatycznych

 Comarch S.A

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Architekt Systemów Informatycznych

Oferujemy:
  • Pracę w dużej stabilnej firmie polskiej na umowę o pracę
  • Pracę dla klientów zagranicznych
  • Możliwość dalszego rozwoju osobistego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Spotkania integracyjne

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej na podstawie analizy biznesowej
  • Projektowanie architektury systemu oraz przygotowanie schematu integracji
  • Bliska współpraca z zespołem analityków biznesowych w celu weryfikacji technicznej wymagań klienta

Wymagania:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie przez formularz rekrutacyjny  https://kariera.comarch.pl/kontakt/formularz-rekrutacyjny/#/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Data dodania: 2018-11-09
Oferta ważna do: 2018-12-07
Branże: IT - Administracja; IT - Internet; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Ekspert