Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska sp.zoo sp.k.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds.exportu i importu

Producent armatury grzewczej
Obecnie poszukuje osób na stanowisko
Specjalista ds. exportu i importu

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku od 7:30-15:30,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,

Zakres obowiązków:
-  prowadzenie negocjacji handlowych z klientami strategicznymi
-  pozyskiwanie nowych odbiorców
-  umacnianie współpracy z dotychczasowymi klientami
- budowanie pozycji marki na rynkach zagranicznych
-  nadzór nad realizacją działań sprzedażowych na podległych rynkach

Wymagania:
- znajomość w mowie i piśmie języka  niemieckiego i rosyjskiego
- dyspozycyjność
- min. dwuletnie doświadczenie
- znajomość branży dodatkowy atut,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: sekretariat@schlosser.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

„Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że: 1.    Administratorem Twoich danych osobowych jest: Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przełęcz 27.
2.    Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem sekretariat@schlosser.com.pl
3.    Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
4.    Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od daty przekazania nam danych.
5.    Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
6.    Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
7.    Wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do jej przyjęcia i rozpatrzenia (zgoda nr 1 poniżej). Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych rekrutacjach (zgoda nr 2 poniżej) nie jest obowiązkowe, jeżeli jej nie wyrazisz, nie będziemy przetwarzać Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
8.    Twoje dane będą w procesie rekrutacji przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.”
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Możesz w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez : Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przełęcz 27, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a”
Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez : Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przełęcz 27, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a.”

Data dodania: 2018-11-13
Oferta ważna do: 2018-12-11
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista