Praca w Holandii! Również dla par!

LiderJob  sp.
z.o.o
. Agencja
Pośrednictwa Pracy, posiadająca certyfikat nr 16198, poszukuje pracowników do
pracy w Holandii.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Praca polega na sortowaniu, obróbce i zbieraniu
zamówień na chłodni przy mięsie.

Oferujemy:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatek wakacyjny i urlopowy
  • opiekę polskich koordynatorów na miejscu
  • pomoc w załatwieniu formalności.
  • stabilne
    zatrudnienie,

Zakres obowiązków:

Wymagania:

  • odpowiedzialności
  • kultury osobistej
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: opole@liderjob.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2018-11-14
Oferta ważna do: 2018-12-12
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny