Młodszy specjalista ds. rozwoju energii odnawialnej

Green Capital S.A. czynnie uczestniczy w rozwoju polskiego sektora odnawialnych źródeł energii.
Dołącz do jednej z najszybciej rozwijającej się firmy w branży energii odnawialnej i zaaplikuj już dziś na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. rozwoju OZE

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• pakiet szkoleń przygotowujących do pracy

• pracę w młodym i energicznym zespole

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwijającej się branży OZE

Zakres obowiązków:

• ścisła współpraca z kierownikiem projektu i asysta przy prowadzeniu nowych projektów
• praca w terenie

• nawiązywanie i utrzymywanie bliskich relacji ze stronami zaangażowanymi w realizację projektów

• udział w rozwoju perspektywicznej branży OZE w Polsce

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

• komunikatywność

• otwartość na zdobywanie nowej wiedzy

• samodzielność i zdolności organizacyjne

• umiejętność pracy pod presja czasu,

• znajomość obsługi komputera i obsługi Pakietu Microsoft (Word, Excel, Power Point)

• znajomość procedur rozwoju i obsługi projektów z branży OZE będzie dużym atutem, ale nie jest konieczne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@greencapitalsa.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Data dodania: 2018-11-27
Oferta ważna do: 2018-12-25
Branże: Energetyka, Nafta i Gaz; Nieruchomości;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Asystent