Operator maszyn: Żuraw torowy Baljer&Zembrod/korowarka Pribo

Zadania:

obsługa panela sterowniczego w kabinie Zembrod Bajler
urządzenie, które porusza się na torach oraz za pomocą chwytaka rozładowuje drewno z samochodów
manipulacja kloca i przekładanie do odpowiednich boksów
nadzór nad bieżącą pracą i parametrami urządzenia,
sporadyczna obsługa korowarki Pribo
dbanie o jakość i efektywność produkcji,
utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.

Wymagania:

umiejętność sprawnej obsługi komputera
zdolności manulane
znajomość maszyn tartacznych będzie dodatkowym atutem,
mile widziana znajomość obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych,
zaangażowanie, odpowiedzialność i motywacja do pracy,
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
wysoka premia za wydajną pracę,
narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
stabilne warunki zatrudnienia.
pakiet socjalny( premie świąteczne, karta sportowa, polisa grupowa)

Prosimy o zawarcie klauzuli w swoim CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Data dodania: 2018-11-29
Oferta ważna do: 2018-12-27
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono