Operator Piły Primultini – Pracownik Tartaku

Zadania:

*obsługa panela sterowniczego w kabinie Piły Primultini
*prace związane z przygotowaniem drewna do cięcia,
*przecieranie drewna okrągłego
*ustalanie na który boks mają spadać deski gorszej jakości
*bieżąca kontrola jakości produkcji, decydowanie jaką grubość deski uciąć. *nadzór nad bieżącą pracą i parametrami urządzenia,
*dbanie o jakość i efektywność produkcji,
*utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi.

Wymagania:

*umiejętność sprawnej obsługi komputera *znajomość maszyn tartacznych będzie dodatkowym atutem,
*mile widziana znajomość obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych,
*zaangażowanie, odpowiedzialność i motywacja do pracy,
*mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

*pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,
*operator siedzi w klimatyzowanej, ogrzewanej kabinie na *wygodnym fotelu sterując piłę panelem dotykowym i joystickami,
*atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
*wysoka premia za wydajną pracę, *narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
*ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
*stabilne warunki zatrudnienia.
*pakiet socjalny( premie świąteczne, karta sportowa, polisa grupowa)

Prosimy o zawarcie klauzuli w swoim CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Data dodania: 2018-11-29
Oferta ważna do: 2018-12-27
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono