Operator Wózka Widłowego [stałe zatrudnienie bez pośredników]

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
Operator wózka widłowego
 Miejsce pracy: Łódź, św. Teresy 105

Zadania na stanowisku:

•rozładunki i załadunki przesyłek za pomocą wózka widłowego

•transport towarów w magazynie

•dokumentowanie stwierdzonych rozbieżności

•praca w oparciu o wewnętrzne uregulowania i procedury

•dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

•uprawnienia do prowadzenie wózków widłowych

•gotowość do pracy w systemie zmianowym

•wysoka kultura osobista

•kultura bezpieczeństwa pracy

•umiejętność pracy w zespole

•samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Naszym pracownikom oferujemy:

•pracę od "zaraz" w oparciu o umowę o pracę bez pośredników( ZUS + płatny urlop)

•przejrzysty zakres zadań na poszczególnych stanowiskach

•pracę w systemie 3-zmianowym

•stawkę godzinową + WYSOKĄ PREMIĘ

•dodatek za pracę w godzinach nocnych

•możliwość pracy w płatnych nadgodzinach

•możliwość pracy w soboty (+100% do stawki )

•wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

•pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji i świąt Bożego Narodzenia, prezenty mikołajkowe dla dzieci, dofinansowanie do kolonii i zielonych szkół)

•możliwość skorzystania z OK System

•dla osób z mniejszymi umiejętnościami przeuczenie do pracy

Jak się do nas zgłosić:

•zaaplikuj on-line

•napisz SMS o treści PRACA OWW na nr
501 586 906
a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

  Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.

•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o

Data dodania: 2018-11-29
Oferta ważna do: 2018-12-27
Branże: Logistyka; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny