Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik domów studenckich „Dewizka” oraz „Feniks”

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU
zatrudni    Kierownika domów studenckich „Dewizka” oraz „Feniks”

PODSTAWOWE ZADANIA:

·         kompleksowe zarządzanie domami studenckimi, zapewnienie właściwego ich funkcjonowania, w tym dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług,
·         koordynowanie i nadzorowanie prac podległego zespołu, w tym zapewnienie wysokiej jakości i terminowości wykonywanych przez zespół zadań,
·         zapewnienie profesjonalnej obsługi mieszkańców i gości,
·         odpowiedzialność za powierzone mienie,
·         planowanie i realizowanie sprzedaży usług świadczonych w ramach działalności domów studenckich, ·         nadzorowanie terminowego wnoszenia należnych opłat przez mieszkańców, skuteczne egzekwowanie zobowiązań, ·         sprawny obieg korespondencji w zakresie zarządzania obiektem, sprawozdawczość.

WYMAGANIA:

·          wykształcenie wyższe (preferowane kierunki zarządzanie, turystyka, hotelarstwo),
·          minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 2-letnie związane
z zarządzaniem zespołem ludzkim,

·          dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację, ·          zaangażowanie w pracę oraz dyspozycyjność, ·          wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne,
·          sumienność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
·          samodzielność w działaniu, doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu, ·          umiejętność pracy w zespole, radzenie sobie w sytuacjach stresowych oraz bezkonfliktowego rozwiązywania problemów,
·          znajomość pakietu biurowego Office, w szczególności Word, Excel,
·          mile widziane udokumentowane doświadczenie w branży hotelarskiej lub turystycznej,
·          znajomość struktur organizacyjnych oraz zasad funkcjonowania uczelni wyższej będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:  ·          zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
·          stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej organizacji,
·          bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karnety sportowe, dofinansowanie
do wypoczynku, dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych, świadczenia dla dzieci, pożyczki mieszkaniowe itp.),
·          możliwość rozwoju zawodowego, ·          ciekawą i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole,
·          dogodną lokalizację (centrum Poznania).

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl

w tytule wpisując „Rekrutacja - Kierownik domów studenckich”
Termin składania ofert upływa 10 stycznia 2019 roku.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami.

OFERTY POWINNY ZAWIERAĆ:

·          CV i list motywacyjny z podaniem oczekiwań finansowych,
·           kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje (w tym wykształcenie wyższe), ·           zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133 poz. 883 ze zm.) oraz art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji do momentu jej zakończenia”,
·           ponadto możliwe jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133 poz. 883 ze zm.) oraz art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez okres trwający nie dłużej niż 6 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym została udzielona zgoda. Po tym czasie moje dane zostaną usunięte”.   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133 poz. 883 ze zm.), a od 25 maja 2018 r. art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych także podczas przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym została udzielona zgoda. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podawania przyczyny np. drogą e-mail (rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl) lub na piśmie (na adres: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań) ze skutkiem na przyszłość. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Data dodania: 2018-11-30
Oferta ważna do: 2018-12-28
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono