PRACA W HOLANDII ! produkcja żywności !!!

Agencja Zatrudnienia LiderJob  ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.
OPIS STANOWISKA:
-   prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
-   kontrola jakości
-   pakowanie lub filetowanie mięsa drobiowego

OFERUJEMY :
- dodatki za pracę zmianową
- brak stawek wiekowych
- cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny
- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
- opiekę polskiego koordynatora
- mieszkanie - ubezpieczenie
- dojazd do pracy
WYMAGANIA:
- motywacja do pracy
- zaangażowania
- dobrej organizacji pracy własnej

  APLIKUJ PRZEZ NASZĄ STRONĘ www.LiderJob.pl ZADZWOŃ POD NUMER: +48 509 240 000, +48 500 017 878 ( w godzina 8 do 16) LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl
  Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Data dodania: 2018-12-06
Oferta ważna do: 2019-01-03
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Liderjob

opole@liderjob.pl