Analityk ds. kontroli należności z językiem niemieckim

O nas
Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.
Analizy rynkowe, HR, finanse i księgowość, zakupy, transformacja, automatyzacja, a może zarzadzanie wiedzą? Te obszary nie mają przed nami tajemnic! W Business Services pracujemy aż w 30 językach i międzynarodowym zespole – są w nim osoby prawie 60 narodowości! Dołącz do naszego zespołu.
Jeśli...
  • chcesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie
  • chcesz mieć codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • chcesz uczyć się nowych rzeczy
  • mówisz biegle po niemiecku (C1) i dobrze po angielsku (B2)
  ...mamy dla Ciebie pracę!

Dołącz do Capgemini jako: Analityk ds. kontroli należności z językiem niemieckim

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia zawodowego, dlatego już na samym poczatku pracy zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, które pomogą Ci zaklimatyzowac się z naszej organizacji i nauczyć się swoich obowiązków!

Opis stanowiska
  • analiza stanu należności
  • kontakt z klientem w celu wyjaśnienia braku płatności
  • przygotowanie zestawień i raportów finansowych
  • poprawne i terminowe przetwarzanie danych finansowych

Co oferujemy?
  • Praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Ścieżka liderska i ekspercka
  • Premie, w tym także za polecanie kandydatów do pracy
  • Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Bogaty pakiet dodatków (fitness, siłownia, kino itp.) - wybierasz co chcesz
  • Imprezy integracyjne i wspólne swiętowanie
  • Coroczny piknik rodzinny
  • Wolontariat pracowniczy i ciekawe projekty CSR
  • Równe szanse, technologie wspierające, racjonalne adaptacje
  • Prywatna opieka medyczna również dla Twojej rodziny
  • Parkingi dla rowerzystów i carpooling
Data dodania: 2018-12-24
Oferta ważna do: 2019-01-21
Branże: Administracja Biurowa; Bankowość; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 500 - 30000 zł brutto