Analityk ds. kontroli należności z językiem niemieckim

O nas
Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.
Analizy rynkowe, HR, finanse i księgowość, zakupy, transformacja, automatyzacja, a może zarzadzanie wiedzą? Te obszary nie mają przed nami tajemnic! W Business Services pracujemy aż w 30 językach i międzynarodowym zespole – są w nim osoby prawie 60 narodowości! Dołącz do naszego zespołu.
Jeśli...
  ...mamy dla Ciebie pracę!

Dołącz do Capgemini jako: Analityk ds. kontroli należności z językiem niemieckim

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia zawodowego, dlatego już na samym poczatku pracy zapewniamy bogaty pakiet szkoleń, które pomogą Ci zaklimatyzowac się z naszej organizacji i nauczyć się swoich obowiązków!

Opis stanowiska

Co oferujemy?

Data dodania: 2018-12-24
Oferta ważna do: 2019-01-21
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Asystent
Wynagrodzenie: 500 - 30000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Capgemini Polska Sp. z o.o.

praca.pl@capgemini.com