Pracownik biurowy

Nasza firma.
Iwobud sp zoo

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
pracownik biurowy

Oferujemy:
stała pensja,
Zakres obowiązków:
  • .prowadzenie dokumentacji, kontrola wydatków, przygotowywanie ofert przetargowych, wystawiane faktur, rozliczenia pracowników, wyszukiwanie przetargów, kontakt z kontrahentami, zaopatrzenie

Wymagania:
prawo jazdy, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość EXCEL, OFFICE,
Panowie mile widziani

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@iwobud.pl_

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2019-01-03
Oferta ważna do: 2019-01-31
Branże: Administracja Biurowa; Budownictwo; Zamówienia Publiczne;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 2500 - 2500 zł brutto