Starszy specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)
Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Turyńska 135, 43-150 Bieruń

Opis stanowiska
  • Zakupy materiałów i usług nieprodukcyjnych
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Prowadzenie projektów zakupowych
  • Realizacja projektów oszczędnościowych - konsolidacja dostawców, redukcja kosztów zakupowych
  • Generowanie zamówień
  • Stały kontakt i współpraca z innymi działami
Profil kandydata
  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze zakupów
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość procedur zakupowych
  • Umiejętność tworzenia pozytywnych relacji z dostawcami, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z SAP - mile widziane
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Klauzula informacyjna:
Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
Zgoda na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
SPM Poland Sp. z o.o., ul. Turyńska 100, , 43-100 Tychy, NIP: 2060001665
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Data dodania: 2019-01-07
Oferta ważna do: 2019-02-04
Branże: Logistyka; Produkcja; Zamówienia Publiczne;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Ekspert