Elektryk Pomiarowiec k/m

OPIS STANOWISKA:
·       wykonywanie pomiarów diagnostycznych·       wykonywanie przeglądów urządzeń elektrycznych·       obsługa oprogramowania służącego do urządzeń pomiarowych

WYMAGANIA:
·       mile widziane wykształcenie kierunkowe·       obsługa komputera·       gotowość do pracy w Niemczech·       komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY:
·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach /wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia tj. 10-15 EUR Brutto /·       darmowy dojazd do pracy oraz darmowe zakwaterowanie ·       możliwe zjazdy do Polski na weekendy ·       szkolenie stanowiskowe / obsługa urządzeń pomiarowych /·       pracę od zaraz Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dołączenie klauzuli:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Dodatkowe informacje pod nr tel: 00 48 696 294 222 lub  00 49 151 2300 4504
Data dodania: 2019-01-07
Oferta ważna do: 2019-02-04
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny