Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Świetna oferta ELEKTRYK z jęz. Niemieckim opłacone zakwaterowanie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY
kraj: Niemcy

Szukasz ciekawej pracy i chcesz zarabiać atrakcyjne pieniądze za granicą, a po skończonej pracy wypocząć w komfortowym mieszkaniu opłaconym przez pracodawcę. Wyślij CV i dołącz do zespołu Walter Fach Kraft.

Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji elektrycznych,
  • okablowanie, układy niskiego i średniego napięcia w budynkach mieszkalnych.

Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie elektryka przemysłowego,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
  • ważne uprawnienia SEP.

Oferujemy:
  1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + dieta.
  3. Mieszkanie w pełni opłacone przez pracodawcę.
  4. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  5. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  6. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  7. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  8. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
  11. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.
Zainteresowany ?

Wyślij CV
na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.:
+48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

    Prosimy o dodanie klauzuli:
Data dodania: 2019-01-07
Oferta ważna do: 2019-02-04
Branże: Energetyka, Nafta i Gaz; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny