Specjalista ds. Personalnych

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Dąbrowy Górniczej, w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref. SP/0801

Najważniejsze obowiązki:
  • wsparcie kadry menadżerskiej w obszarze procesów personalnych (rozwój pracowników, rekrutacje, zarządzanie talentami, oceny okresowe),
  • przygotowywanie raportów dotyczących procesów personalnych,
  • wspieranie procesu adaptacji nowych pracowników,
  • planowanie i koordynowanie szkoleń oraz rozwoju zawodowego pracowników,
  • nadzór nad dokumentacją pracowniczą oraz obsługa ZFŚS,
  • planowanie i organizowanie wydarzeń firmowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziele HR),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • znajomość programów pakietu MS Office (m.in. Excel, Power Point),
  • komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenie.
Mile widziane:
  • znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień z obszaru WCM.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl
W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.
Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-01-08
Oferta ważna do: 2019-02-05
Branże: Edukacja / Szkolenia; HR / Zasoby ludzkie; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista