Pracownik produkcji rowerów (Holandia)

Świetna oferta na dobry początek nowego roku! Firma, w której proponujemy Ci pracę to czołowy producent rowerów w Holandii. Będziesz pracować w bardzo nowoczesnym zakładzie, a do twoich zadań będzie należeć składanie rowerów w całość, czyli montowanie kół, pedałów, hamulców, wkładanie kabli hamulcowych do ram rowerów itp.
Jeżeli szukasz stabilnej pracy na dłużej, dobrze trafiłeś!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko   Pracownik produkcji rowerów (Holandia)

Opis stanowiska:
- Składanie rowerów
- Montaż części rowerowych

Wymagania:
- Zdolności manualne
- Spostrzegawczość i sumienność
- Motywacja do pracy

Zobacz co zyskasz!
- Pewne wynagrodzenie w euro – stawka 10e/h
- Stabilną pracę na dłużej
- Transport i zakwaterowanie
- Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
- Gwarantowany dodatek do każdej przepracowanej godziny - 11%
- Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8%
- Rezerwę na poczet urlopu
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Minimum formalności
- Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi

Firma, w której będziesz pracować:
Od 125 lat to największy producent rowerów w Holandii. Rowery tej marki są produkowane w ilości ponad 350 000 sztuk rocznie. Charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, komfortem i innowacyjnością stosowanych rozwiązań.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: pracuj@ottopraca.eu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. https://www.ottoworkforce.pl/wp-content/uploads/2018/05/IROBOWIAZEKINFORMACYJNY.pdf

Data dodania: 2019-01-09
Oferta ważna do: 2019-02-06
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: brak informacji