Instytut Badań Marki Sp. z o.o.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

 Opis stanowiska:
Twoim zadaniem będzie sprzedaż usług szkoleniowych w jednostkach biznesowych oraz publicznych w wybranych województwach, kontakty z Klientami, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej i niezbędnej korespondencji oraz koordynacja realizacji usług. Sprzedaż i obsługa Klienta odbywa się telefonicznie i nie wymaga odbywania podróży służbowych.

Miejsce pracy:
Kandydaci poszukiwani są do dwóch lokalizacji:
Mikołów Śródmieście ,
Sosnowiec Śródmieście.

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek od 07:30 do 15:30

Wymagania:
Wymagamy doświadczenia w sprzedaży, telesprzedaży lub telemarketingu, łatwości nawiązywania kontaktów, talentu handlowego, odpowiedzialności i konsekwencji, dobrej organizacji pracy .

Oferujemy:
Oferujemy umowę o pracę, gruntowne przeszkolenie, atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo powiększone o prowizję od sprzedaży, pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu, interesującą, dynamiczną i dobrze zorganizowaną pracę w firmie o 12-letniej tradycji.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@ibm.org.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-01-10
Oferta ważna do: 2019-02-07
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3000 - 6000 zł brutto