Praca na produkcji- praca w Holanii

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:
PRACOWNIK produkcji bez doświadczenia i znajomości języka
Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- extra płatna praca w nadgodzinach i w weekendy,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie - praca na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
Wymagania:
- nie wymagana znajomość języka obcego
- nie wymagane doświadczenie
- wymagane chęci do pracy
Zakres obowiązków:
- sortowanie
- pakownie
- szklarnia
- inne prace produkcyjne
Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "pracownik produkcji" pod nr 731901913 lub 570901913 lub 570901414 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Data dodania: 2019-01-11
Oferta ważna do: 2019-02-08
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny