Sales & Marketing Manager

miejsce pracy: Jodłówka, 32-765 Rzezawa (małopolskie)

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie punktu handlowego z podległym magazynem
  • Współpraca z klientem indywidualnym i biznesowym
  • Analiza rynku i ofert konkurencji – prowadzenie pierwotnych i wtórnych badań rynku
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz ustalanie warunków współpracy
  • Utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami
  • Prowadzenie bazy klientów, zakładanie kartotek
  • Przyjmowanie i ewidencja zamówień
  • Fakturowanie sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Pielęgnowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu InSERT (Subiekt)
  • Znajomość obiegu dokumentów firmowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Zdolności organizacyjnych, komunikatywność, zaangażowania oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętności wyszukania i dotarcia do potencjalnych klientów; zrozumienia potrzeb klientów, przygotowania odpowiedniej oferty i sfinalizowania sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach

Prosimy o kontakt pon numerem telefonu: 609-663-812 lub 608-121-860 Praca od zaraz!
Data dodania: 2019-01-14
Oferta ważna do: 2019-02-11
Branże: Administracja Biurowa; Marketing; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2450 - 2450 zł brutto