Scrum Master

Zaczynamy realizację projektu dla Instytucji Naukowo Badawczej!

Chcesz pracować nad rozwojem produktu, z którego korzystać będą pracownicy naukowi,

bibliotekarze, wydawcy oraz przede wszystkim czytelnicy z całej Polski ?

Zapraszamy do aplikowania!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania (Agile / Scrum)
  • Certyfikat Scrum Mastera
  • Minimum dwu letnie doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera w środowisku IT
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami
  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektem (np. Confluence, Jira, Redmine)
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Wysokie umiejętności organizacyjne związane koordynacją zespołów projektowych
  • Zdolności analityczne

Zakres obowiązków:
  • Dbałość o rozumienie, przestrzeganie, stosowanie reguł i praktyk Scruma
  • Lider Zespołu Scrumowego, w szczególności:
    • Wytwarzanie produktów o wysokiej wartości zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami biznesowym
    • Organizacja i prowadzenie prac zespołu, w tym wydarzeń Scrumowych
    • Rozwiązywanie problemów i usuwanie pojawiających się przeszkód
    • Wsparcie zespołu w szacowaniu czasu ukończenia zadań
    • Monitorowanie i raportowanie postępu prac zespołu
    • Weryfikacja czasu pracy wykonywanej przez zespół
    • Usprawnianie organizacji zespołu
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych opartych na nowoczesnych technologiach wykorzystujących najlepsze praktyki

Oferujemy:

  • Udział w realizacja projektu pod klucz dla Instytucji Naukowo Badawczej
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/scrum-master/params/form/1/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-01-14
Oferta ważna do: 2019-02-11
Branże: IT - Administracja; IT - Internet; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista