HOLANDIA ! PRACA ! PRODUKCJA!

Agencja Zatrudnienia LiderJob  ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.
OPIS STANOWISKA: -   prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych -   kontrola jakości -   pakowanie lub filetowanie mięsa drobiowego

OFERUJEMY : - dodatki za pracę zmianową - brak stawek wiekowych - cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny - pomoc w zorganizowaniu wyjazdu - opiekę polskiego koordynatora - mieszkanie  - ubezpieczenie - dojazd do pracy

WYMAGANIA: - motywacja do pracy - zaangażowania - dobrej organizacji pracy własnej

ZADZWOŃ POD NUMER: +48 509 240 000, +48 500 017 878 ( w godzina 8 do 16) LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Data dodania: 2019-02-08
Oferta ważna do: 2019-03-08
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny