Krakowskie Centrum Zarządzania i Administracji sp. z o.o.

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Samodzielny pracownik do obsługi projektów edukacyjnych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Poszukujemy samodzielnego pracownika do obsługi i realizacji edukacyjnych projektów międzynarodowych.

Oferujemy:
- pracę w środowisku międzynarodowym,
- pracę w biurze w samym centrum Krakowa,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz nowych umiejętności.

Zakres obowiązków:
- współpraca z managerem projektu w zakresie nadzoru nad przebiegiem realizacji projektu,
- prowadzenie badań np. w zakresie poszukiwania dobrych praktyk,
- prowadzenie badań ankietowych,
- udział w przygotowaniu materiałów edukacyjnych,
- prowadzenie działań informacyjnych dotyczących realizacji projektów,
- przygotowanie organizacyjne spotkań oraz konferencji.

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
- wykształcenie pedagogiczne, psychologiczne lub podobne,
- umiejętność pracy w grupie,
- nastawienie na osiąganie celów oraz entuzjazm,
- motywacja do doskonalenia się i rozwoju.

UWAGA! Doświadczenie w pracy projektowej mile widziane

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ckc@komesnet.com.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-02-12
Oferta ważna do: 2019-03-12
Branże: Badania i rozwój; Edukacja / Szkolenia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2250 - 3000 zł brutto