Asystent projektanta w branży konstrukcyjno-budowlanej

Jesteśmy średniej wielkości Firmą inżynieryjną należącą do dużej międzynarodowej Grupy Kapitałowej, realizującą długoterminowe kontrakty technologiczne w szeroko rozumianym sektorze budownictwa przemysłowego i energetycznego. Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko Projektanta w branży konstrukcyjno-budowlanej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:
  • - Zatrudnienie na umowę o pracę - pełny wymiar czasu pracy
    - Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz zdobycia cennej wiedzy
    - Możliwość pracy w doświadczonym zespole przy bardzo ambitnych i skomplikowanych technologicznie projektach
    - Pracę w stabilnej firmie
    - Miłą i przyjazną atmosferę pracy
    - kartę multisport

Zakres obowiązków:
  • - Opracowywanie dokumentacji projektowej konstrukcji stalowych i żelbetowych
    - Praca w zespole projektowym - Konieczność i okazja do wyjazdów na delegacje krajowe i zagraniczne (w tym delegacje kilkudniowe) - Współpraca z zespołami projektowymi w innych branżach oraz pozostałymi działami Spółki - Opracowywanie dokumentacji technicznej budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym - Opracowywanie na podstawie dokumentacji zestawień elementów przeznaczonych do zamówienia - Analiza dokumentacji technicznej klientów (w tym w języku angielskim)

Wymagania:
  • - Ukończone studia wyższe techniczne o profilu konstrukcyjno-budowlanym lub ostatni rok studiów
    - Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym wykonanie dokumentacji technicznej w tym języku
    - Znajomość programów CAD 3D: Advance Steel, AutoCAD
    - Mile widziana proaktywna postawa, inicjatywa i kreatywność w działaniu
    - Rzetelność i terminowość
    - Umiejętność pracy w zespole
    - Mobilność i dyspozycyjność
    - Zaangażowanie i chęć uczenia się oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@amk.krakow.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Projektant w branży konstrukcyjno-budowlanej prowadzonej przez AMK Kraków S.A., zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Prosimy o zapoznanie się z informacją – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku, o ochronie danych osobowych, (Dz. U. 2018 poz. 1000). 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AMK Kraków S.A. z siedzibą w Krakowie, al. Jana Pawła II 41, 31-864 Kraków. 2. Inspektorem Ochrony Danych jest P. Bartosz Świekatowski. 3. Wysyłając CV, Pani/Pan zgadza się na przetwarzanie przez AMK Kraków S.A. danych osobowych zawartych w głoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Projektant-branża konstrukcyjno-budowlana, 4. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, (np. wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa, 5. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, 6. Dane osobowe przechowywane będą przez okres wynikający z zapisów w Instrukcji o „Ochronie Danych Osobowych w AMK Kraków S.A.” 7. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, 8. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę kontaktując się z nami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Data dodania: 2019-02-13
Oferta ważna do: 2019-03-13
Branże: Administracja Biurowa; Budownictwo; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Asystent