Serwisant IT, monter, technik informatyk- naprawa laptopow ACER

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca uslug HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiebiorstwach.
Opis stanowiska

MIEJSCE PRACY: Ahrensburg
Elektronik Systemów IT dla Acer Computer GmbH

Nasz klient Acer Computer GmbH jest jednym z największych na świecie dostawców produktów IT. Oferta produktów obejmuje notebooki, komputery stacjonarne, smartfony i tablety, a także rozwiązania e-biznesowe dla sprzedawców detalicznych, instytucji publicznych, edukacji i użytkowników prywatnych.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku min rok.
Umiejętność diagnozowania sprzętu.
Doświadczenia na podobnym stanowisku, wiedzy teoretycznej i praktycznej w pracy ze sprzętem IT
Umiejętność obsługi urządzeń używanych w serwisie komputerowym.
Znajomość aktualnych technologii informatycznych od strony użytkownika i serwisanta

Oferujemy
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- atrakcyjny pakiet płac składający się z wynagrodzenia zbiorowego i miesięcznej premii opartej na wynikach.
- HVV-Proficard pracodawcy.
- Zapewniamy wysokiej jakości obuwie ESD.
- Łatwy dojazd transportem publicznym, jak również bezpłatny parking dla naszych pracowników.

Data dodania: 2019-02-18
Oferta ważna do: 2019-03-18
Branże: IT - Telekomunikacja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 4000 - 5000 zł brutto