Programista GIS

Obowiązki:
  • Programowanie funkcjonalności oprogramowania Comarch ERGO
  • Testy programisty i optymalizacja przygotowanego oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne z informatycznym
  • Znajomość języków programowania: PL/SQL, Java lub C#
  • Znajomość technologii WWW (HTML, JS, CSS)
  • Znajomość technologii i bibliotek GIS, standardów OGC (WMS/WFS)
  • Dobra i praktyczna znajomość relacyjnych i/lub obiektowych baz danych (Oracle, Oracle Locator/Spatial)
  • Nastawienie na stosowanie dobrych praktyk z zakresu rozwoju oprogramowania, mile widziana znajomość wzorców projektowych, narzędzi Continious Integration
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-gis/params/form/1/

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-02-20
Oferta ważna do: 2019-03-20
Branże: IT - Administracja; IT - e-commerce; IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista