PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

Firma DEMIURG działa na rynku budowlanym od 2004 roku, świadcząc usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte przy realizacji dziesiątek wymagających projektów, pozwala nam dziś podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania projektowe i realizacyjne. Nasz zespół inżynierów i specjalistów tworzą ludzie, dla których budowanie jest pasją, a każde nowe wyzwanie okazją do poszerzenia zawodowych horyzontów. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu, zapewniamy sprawną i skuteczną obsługę na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego - od doradztwa na etapie koncepcyjnym, przez opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych, po generalne wykonawstwo i nadzór inwestorski.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego działu projektowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • samodzielne wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcyjnych,
  • wydawanie wytycznych projektowych i nadzorowanie pracy asystentów,
  • opracowywanie detali konstrukcyjnych,
  • sporządzanie opinii i ekspertyz technicznych,
  • planowanie prac projektowych na wszystkich etapach procesu projektowego (od koncepcji, poprzez projekt budowlany, po projekt wykonawczy),
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych oraz pełnienie nadzoru autorskiego.
Szukamy osób, spełniają następujące wymagania:

  • ukończone studia na kierunku budownictwo (specjalność: konstrukcje budowlane),
  • minimum trzyletnie doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji budowlanych,
  • umiejętność obsługi programów AutoCAD, Robot, pakiet MS Office,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i norm projektowych,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia budowlane do projektowania będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dużą samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • udział w ciekawych i wymagających projektach.
Jeżeli lubisz, to co robisz i chcesz się rozwijać uczestnicząc w ciekawych
projektach - dołącz do nas!

Prześlij swoją aplikację wraz z CV na adres:   praca@demiurg.com.pl     Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane kandydatury.

Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Demiurg Project Spółka akcyjna w organizacji z siedzibą
w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych".

Administratorem danych osobowych jest Demiurg Project Spółka Akcyjna, ul. Lubeckiego 2, 60-348 Poznań. Przewidywane kategorie odbiorców danych: zarząd
Data dodania: 2019-02-20
Oferta ważna do: 2019-03-20
Branże: Architektura; Budownictwo; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 5000 - 7000 zł brutto