Kucharz/Kucharka- praca w Niemczech

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:
KUCHARZ/ KUCHARKA
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie potraw według przepisu - przygotowywanie przystawek, sałatek oraz deserów - estetyczne serwowanie dań - przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie (głównie przy przystawkach, sałatkach, surówkach i potrawach słodkich)
- znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym - motywacja do pracy - zmysł estetyczny - komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole - punktualność, sumienność i dokładność - CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy i znajomością języka niemieckiego

Oferujemy:
- stałą pracę (5, 6 dni w tygodniu) w niemieckiej restauracji od zaraz - praca dla kobiet i mężczyzn
- niemiecką umowę o pracę oraz pełne świadczenie socjalne - atrakcyjne wynagrodzenie + napiwki
- po trzymiesięcznym okresie próbnym - podwyżka - dla kucharzy mówiących po niemiecku i z wyższymi kwalifikacjami oferujemy wyższe zarobki - darmowy obiad - zakwaterowanie opłacone przez pracodawce
Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901913 i dopiskiem "kucharz" - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Data dodania: 2019-02-22
Oferta ważna do: 2019-03-22
Branże: Gastronomia;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny