Rzeźnik- ubój - praca w Holandii

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450 poszukuje osób do pracy przy uboju.
Praca w miejscowości Helmond w Holandii.
Szukamy osób zmotywowanych do pracy, które nie boją się podejmowania nowych wyzwań.
Wymagania:
- prawo jazdy kat B.
- znajomość języka angielskiego
- doświadczenie
Oferujemy:
- bardzo atrakcyjna stawkę godzinową
- ubezpieczenie
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- wypłaty co tydzień
Zakres obowiązków:
- ubój zwierząt - poubojowa obróbka mięsa
- przeprowadzanie rozbioru i klasyfikacji mięsa
Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr: 570901913 lub wyślij maila na adres: job@klaverteam.com. Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Data dodania: 2019-02-22
Oferta ważna do: 2019-03-22
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny