Rzeźnik- rozbiór, wykrawanie- Praca w Niemczech i Holandii

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450 poszukuje osób do pracy

przy rozbiórce mięsa wieprzowego/ wołowego oraz przy wykrawaniu.

Praca w miejscowości Helmond w Holandii a także na terenie Niemiec.

Szukamy osób:

- z doświadczeniem w pracy na nożu,

- zmotywowanych do pracy,

- z prawem jazdy kat B

- znających język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjna stawkę godzinową - ubezpieczenie

- legalne zatrudnienie

- zakwaterowanie

- wypłaty co tydzień

Zakres obowiązków:

- poubojowa obróbka mięsa

- przeprowadzanie rozbioru i klasyfikacji mięsa - wykrawanie

- praca na nożu

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr: 570901913 lub wyślij maila na adres: job@klaverteam.com.

Data dodania: 2019-02-22
Oferta ważna do: 2019-03-22
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny