Opiekun-terapeuta

Fundacja Opieka i Troska pilnie zatrudni na stanowisko

OPIEKUN- TERAPEUTA

DO CAŁODOBOWEGO OŚRODKA Z MIEJSCAMI USAMODZIELNIAJĄCYMI DLA OSÓB CHORUJĄCYCH PSYCHICZNIE

ZADANIA BIEŻĄCE:
-sprawowanie opieki nad mieszkańcami Domu Wspólnego, wsparcie w organizacji dnia codziennego, prowadzenie treningów usamodzielniających; -prowadzenie obserwacji oraz dokumentacji Domu; -współpraca z zespołem terapeutycznym Domu Wspólnego, oraz Centrum Zdrowia +; -utrzymanie porządku w miejscu pracy; -praca w systemie zmianowym;

WYMAGANIA:
-wykształcenie minimum średnie kierunkowe-  (psychologia, pedagogika, terapia zajęciowa, opiekun medyczny, praca socjalna lub inne związane z pracą opiekuńczo-terapeutyczną);   - półroczne doświadczenie w pracy z osobami wymagającymi indywidualnego wsparcia;   -dyspozycyjność, punktualność, sumienność;

OFERUJEMY:
-umowę o pracę; -możliwość pracy w nowym, innowacyjnym projekcie z zakresu ochrony zdrowia psychicznego. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Oferty wraz z CV proszę składać na adres opiekaitroska@opiekaitroska.pl do 6.03.2019

Fundacja Opieka  i Troska
„Dom Wspólny” ul. Milicka 40 Wrocław
Data dodania: 2019-02-22
Oferta ważna do: 2019-03-22
Branże: Opieka;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Nie określono