Murarz - Cieśla - Zbrojarz

Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadczy  kompleksowe usługi budowlane w realizacji obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, kulturalno-oświatowych, wielorodzinnych oraz obiektów objętych ochroną konserwatorską.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Zakres obowiązków:

  • Murarz (murowanie z pustaków ceramicznych, z betonu komórkowego)
  • Cieśla (szalunki systemowe)
  • Zbrojarz (wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia)

Wymagania:

  • Doświadczenie na jednym z ww. stanowisk
  • Praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych
  • Praktyczna znajomość prac szalunkowych i zbrojarskich
  • Sumienność, dokładność, systematyczność, dyspozycyjność

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@sbcomplex.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SB Complex Sp. z o.o. Sp. K. z siedziba w Rzeszowie, ul. M.Reja 12, 35-211 Rzeszów, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE L nr 119, str.1)."
Data dodania: 2019-02-25
Oferta ważna do: 2019-03-25
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny