Kompleks Świętokrzyska Polana

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kelner

Zakres obowiązków: Obsługa Gości indywidualnych, grup pobytowych i imprez okolicznościowych.
Obsługa w punktach gastronomicznych oraz dbanie o czystość zgodnie ze standardami HACCP.
ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę lub zlecenie, szkolenia wdrażające na w/w stanowisko, procedury obsługi poszczególnych grup Klientów i punktów.
OCZEKUJEMY:
Wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności, sumienności, kreatywności .
DODATKOWE ATUTY
Wykształcenie gastronomiczne lub praca na podobnym stanowisku , książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych, obsługa kasy fiskalnej.
Proszę o wysłanie CV na adres e-mail: anna.krol@polanika.pl
Szczegóły pod nr tel. 662 - 042 - 495
Wysyłając CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Amid Prestige Mikołajczyk & Michoń Sp.j. z siedzibą w Chrustach (26-050) ul. Laskowa 93 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Amid Prestige Sp.j z siedzibą w Chrustach (26-050) ulaskowa 93. . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Data dodania: 2019-02-25
Oferta ważna do: 2019-03-25
Branże: Gastronomia;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono