Zakład Poprawczy

Małopolskie
Tarnów
ul. Klikowska 101

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

sekretarz zakąłdu /specjalista ds.gospodarczych

Zakład Poprawczy w Tarnowie ogłasza nabór na stanowisko:
sekretarz zakładu/ specjalista ds. gospodarczych
Rozpoczęcie pracy możliwe w terminie: od marzec/ kwiecień 2019r.
Termin składania dokumentów aplikacyjnych do 05.03.2019 r. godz. 15:00. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.
Wymagania i kwalifikacje niezbędne:
Ø
co najmniej wykształcenie z poziomu licencjat na kierunku /administracja, rachunkowość lub wyższe: prawo/,
Ø
znajomość przepisów prawa pracy, w tym przepisów szczegółowych, dotyczących nauczycieli- tj.: Ustawy Karta Nauczyciela. Kodeks Pracy,
Ø
znajomość procedur związanych z Ustawą prawo zamówień publicznych i przepisami wykonawczymi,
Ø
komunikatywność,
Ø
umiejętność przestrzegania procedur i regulaminów obowiązujących w specyficznym zakładzie pracy jakim jest Zakład Poprawczy,
Ø
dodatkowym, ważnym atutem, będzie co najmniej roczne doświadczenie
w branży edukacyjnej na stanowiskach administracyjnych lub w działach zamówień publicznych,
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
Ø
prowadzenie sekretariatu głównego,
Ø
sporządzanie dokumentów kadrowych/umów o pracę, świadectw pracy, prowadzenie dokumentacji pracowniczej i wychowanków, odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji, przygotowywanie sprawozdań wymaganych prze Ministerstwo Sprawiedliwości, wykonywanie zadań inspektora ds. ochrony danych osobowych,
Ø
przygotowywanie dokumentacji do zamówień publicznych w przedziale do i w przypadkach koniecznych powyżej 30.000 Euro, zgodnie z regulaminem wewnętrznym jednostki,
Ø
prowadzenie spraw gospodarczych jednostki,
Ø
wykonywanie zadań związanych z ochrona danych osobowych,
Zakład oferuje:
wynagrodzenie zasadnicze wraz z:
Ø
dodatek za trudne warunki pracy w wysokości 35% wynagrodzenia zasadniczego,
Ø
premia uznaniowa do 40%,
Ø
dodatek stażowy – uzależniony od ilości udokumentowanych lat pracy,
Ø
dodatek za stanowisko pracy do 15 %,
Przewidywane wynagrodzenie brutto w granicy: 3 900zł /słownie: trzy tysiące dziewięćset złotych/.
W okresie przygotowawczym, 1-2 miesiące, zatrudnienie na umowę zlecenie. Po tym okresie umowa o pracę. W przypadku doświadczenia na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok umowa o prace od 1 dnia zatrudnienia.
UWAGA.
KANDYDACI powinni przesłać dokumenty aplikacyjne (CV wraz z klauzulami dot. ochrony danych osobowych) drogą mailową na adres: sekretariat@tarnow.zp.gov.pl lub składać osobiście na adres: Zakład Poprawczy w Tarnowie ul. Klikowska 101 33-100 Tarnów, w godzinach od 07.00 do 15.00.
*Do aplikacji należy załączyć niezbędne wymagane skany z własnoręcznym podpisem – klauzule znajdujące się w poniższych załącznikach:
1. klauzula informacyjna dla rekrutujących się kontrachentów
2. Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnej z RODO (2) 3.Potwierdzenie zapoznania się z klauzulą informacyjną (1) KLAUZULA INF._SEKRETARZ ZAKŁADU_SPECJ.DS.GOSP. (1)

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

jak wyżej
Oferujemy:
jak wyżej
Zakres obowiązków:
  • jak wyżej

Wymagania:
  • jak wyżej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: _sekretariat@tarnow.zp.gov.pl__________

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-03-01
Oferta ważna do: 2019-03-29
Branże: Administracja Biurowa; Edukacja / Szkolenia; Zamówienia Publiczne;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 3000 - 3900 zł brutto