Pracownik terenu zewnętrznego - Gliwice

 Pulire jest spółką należącą do Pulire Group, zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie usług porządkowych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, w sklepach, biurach oraz na halach magazynowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego na terenie zewnętrznym zakładu w Gliwicach, przy ul. Pszczyńskiej 312.

Zakres obowiązków:
- bieżące utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym, zamiatanie, obsługa maszyny myjącej.

Wymagania:
- chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie,
- pracę na pełen etat,
- pracę na jedną zmianę,
- godziny pracy wstępnie od 4:00 - 12:00
- wynagrodzenie 12zł netto/h.

Posiłek regeneracyjny w okresie zimowym.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 885-758-102 bądź za pośrednictwem portalu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@pulire.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2019-02-26
Oferta ważna do: 2019-03-26
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny