During Polska Sp z o.o.

Śląskie
Tychy
Murarska 17

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator montażu

Firma During Polska Sp. z o.o. nr. Agencji 15357 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowiskach "Operator montażu" oraz “Tłoczarz metalu” w miejscowości Tychy.

Miejsce pracy: Tychy, Murarska

• Praca związana z produkcją sprawia Ci przyjemność?

• Pragniesz by zyski z zakładu pracy wpływały na Twoje wynagrodzenie?

• Doceniasz dobrą atmosferę i jasne warunki pracy?

To oferta idealna dla Ciebie!

Oferujemy:

•Pracę trzyzmianowa 6:00-14:00 ; 14:00-22:00 ; 22:00-6:00;

•umowa o pracę tymczasową;

•premie uznaniowe;

•płatne nadgodziny w sobotę, niedziele i porze nocnej;

•dodatek nocny 20%;

•premia świąteczna;

•pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

•możliwość nieustannego rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

• produkcja foteli samochodowych;

• praca zgodna z zaleceniami zawartymi w Kartach Technologicznych;

• znajomość technologii, cyklu autokontroli i instrukcji dotyczących swojego stanowiska pracy;

• utrzymanie ładu i porządku na swoim stanowisku pracy;

• wykonywanie innych zadań, związanych z pracą, poleceń przełożonych.

Oczekujemy:

•staż pracy na stanowisku produkcyjnym min. 1 rok;

•zdolności manualne;

•odpowiedzialność;

•dokładność i sumienność;

•rzetelność;

•zaangażowanie w powierzone obowiązki;

•umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do siedziby Spółki
Prosimy o dopisanie klauzuli” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacjach”
During Polska Sp. z o.o.
ul. H. Sienkiewicza 15/4, 40-031 Katowice
tel. + 48 536 - pokaż numer telefonu - - w godzinach 8.00-16.00.
Informujemy iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne
5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji

Data dodania: 2019-03-01
Oferta ważna do: 2019-03-29
Branże: Motoryzacja; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2400 - 3000 zł brutto