Trenkwalder Personaldienste GmbH

Niemcy
Monachium

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Firma Trenkwalder Personaldienste GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

WYMAGANIA:

  • Świadectwo, potwierdziające nabycie wykształcenia jako pielęgniarka
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2, potwierdzina certyfikatem (istnieje możliwość rozpoczęcia pracy ze znajomością języka niemieckiego na poziomie B1)
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność obsługi komputera

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opieka nad pacjentami
  • Asystowanie podczas operacji
  • Prowadzanie dokumentacji medycznej

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie zasadnicze na poziomie ok. 2200 netto
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych, niedzielę i święta
  • Niemiecką umowę pracy na czas nieokreślony
  • Możliwość wynajęcia pokoju w cenie 300-400€ miesięcznie
  • 24 dniowy urlop roczny
  • Dodatek urlopowy oraz świąteczny

Prosimy o załączenie klauzuli:
Data dodania: 2019-03-04
Oferta ważna do: 2019-04-01
Branże: Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 14000 - 14000 zł brutto