BioStat Sp.sp. z o.o.

Śląskie
Rybnik,
Kowalczyka, 17

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Opiekun klienta w agencji badawczej - Rybnik

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Opiekun Klienta w renomowanej agencji badawczej BioStat®. Do nowego projektu, do wsparcia  - poszukujemy osoby, która nie boi się wyzwań! Sięgnij po więcej klientów razem z nami! Dziś rekrutujemy na nowe stanowisko.
Zakres obowiązków:
  • obsługa klientów systemu www.medfile.pl
  • planowanie i tworzenie nowych funkcji w oparciu o oczekiwania klienta,
  • współpraca z działem sprzedaży, graficznym, statystyki oraz IT.
 Oczekiwania wobec kandydatów:
  • kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • zamiłowanie do nowoczesnych technologii, które ułatwiają codzienną pracę,
  • zaangażowanie i chęć uczenia się w ramach powierzonych zadań,
  • sumienność i staranność w ramach realizacji powierzonych zadań.
 Co oferujemy w zamian:
  • współpracę w nowym projekcie,
  • dostęp do nowoczesnych technologii analitycznych,
  • możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i doświadczenia w branży badawczej i analitycznej,
  • pracę stacjonarną na pełny etat  w biurze w Rybniku (w sytuacjach wyjątkowych umożliwiamy zdalną z domu),
  • przyjazną atmosferę,
  • interesujące szkolenia,
  • parking pod biurem,
  • kartę Multisport,
  • nielimitowaną kawę i herbatę.
Masz dodatkowe pytania - zadzwoń: Ania, tel. 731 030 629 Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres praca@biostat.com.pl wpisując w tytule wiadomości OPIEKUN KLIENTA.
Data dodania: 2019-03-05
Oferta ważna do: 2019-04-02
Branże: Call center / Obsługa klienta; IT - Internet; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 2100 - 2100 zł brutto