Trenkwalder Personaldienste GmbH

Niemcy
Leipzig

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierowca ciężarówki do transportu materiałów sypkich w ruchu dalekobieżnym

Firma Trenkwalder Personaldienste GmbH  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Leipzig, Niemcy

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kategorii CE, wraz z aktualnymi modułami oraz kartą kierowcy
  • Pierwsze doświadczenie w prowadzeniu ciężarówki z naczapą.
  • Umiejętność sprawnego poruszania się tirem z naczepą
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Transport i dostarczanie materiałów sybkich do klientów
  • Trasport odbywać się będzie przede wszystkim na terenie Niemiec, w ruchu międzynarodowym najdalej do Luksemburga
  • Urozmaicony zakres zadań oraz kontakt z klientem
  • Praca od poniedziałku do piątku, 40 godzin tygodniowo
  • Jazda ciężarówkami z naczepami
  • Zabezpieczenie ładunku transportowego

OFERUJEMY:

  • Bezpośrednie zatrudnienie u klienta
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Wynagrodznie 2200€ brutto miesięcznie (do negocjacji) oraz dodatkowa premia za wyniki
  • Dieta: 12/24 euro za dzień
  • Możliwość bezpłatnego dokształcania się (moduły, zaświadczenia)
  • Możliwość uprzedniej zaplanowania godziń pracy
  • Odzież roboczą udostępnia pracodawca
  • Transport przy wykorzystaniu nowoczesnych pojazdów Volvo i MAN (Asystent jazdy, klimatyzacja postojowa, lodówka)
  • Istnieje możliwość zabrania pojazdu do domu (należy uzgodnić tą kwestię z przełożonym)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Data dodania: 2019-03-05
Oferta ważna do: 2019-04-02
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 8800 - 8800 zł brutto