SFS International

Mazowieckie
Stara Iwiczna

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Monter rusztowań

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce...

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                       Miejsce pracy: Belgia/Holandia, projekty na terenie całej Europy

Ilość wakatów: 20

 Opis stanowiska:
·    montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

Wymagania:
·    doświadczenie zawodowe min. 0.5 roku  w pracy na stanowisku Montażysta Rusztowań (zdobyte na obiektach przemysłowych,  tj. rafineriach, elektrowniach, zakładach chemicznych, stoczniach)
·    uprawnienia DNV Steigerbouwer A i/lub B, §46C,  IMBiG lub inne uprawnienia unijne oraz dyplom VCA/SCC– projekty na terenie Belgii
·    uprawnienia Steigerbouwer DNV A i/lub B oraz dyplom VCA oraz BSN – projekty na terenie Holandii ·    umiejętność czytania rysunku technicznego
·    wysoka sprawność fizyczna ·    dokładność i sumienność
·    brak nałogów

Mile widziane:

·    znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym samodzielne zdanie testów BHP na bramie) ·    prawo jazdy i/lub własny samochód  (proszę zaznaczyć w CV)

Oferujemy:
·    stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
·    bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
·    bezpłatne ubezpieczenie
·    atrakcyjne zarobki
·    możliwość pracy na nadgodziny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na Nasz adres e-mail, podając w tytule: Monter Rusztowań w Belgii/Holandii
Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA/SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w  przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i  sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.
Data dodania: 2019-03-07
Oferta ważna do: 2019-04-04
Branże: Budownictwo; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny