Płytkarz Glazurnik Kafelkarz

Agencja Pracy Competicom to firma, która powstała z połączenia pasji, zaangażowania i profesjonalizmu. Realizujemy zlecenia w Holandii, Belgii, Niemczech oraz Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry doskonale rozumiemy potrzeby oraz oczekiwania pracowników i sprawnie łączymy je z wymogami rynku.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: PŁYTKARZ / GLAZURNIK.

Praca na terenie: Belgii, Holandii, Niemiec

Opis stanowiska:
- Wykładanie wszelkiego rodzaju powierzchni, wewnątrz budynków (ściany, podłogi) różnymi materiałami: np. terakota, gres, mozaika szklana,
- Przygotowywanie gruntu (oczyszczanie, wyrównanie),
- Fugowanie powierzchni,

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- VCA, SCC – mile widziane,
- Prawo jazdy kat. B – mile widziane,

Oferujemy:
- Polską umowę,
- Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
- Dojazdy do pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Rozliczenia cotygodniowe,
- Pracę w zgranym zespole,
- Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 728 904 422 oraz o przesłanie CV na adres kjureczko@competicom.com.

Proszę o załączenie klauzuli:
„Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data dodania: 2019-03-07
Oferta ważna do: 2019-04-04
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny