Supersnow S.A.

Małopolskie
Nowy Targ

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik działu ofertowo – projektowego

Supersnow
SA

to wiodący producent armatek śnieżnych i systemów naśnieżania w oparciu o
polski kapitał i polską myśl techniczną.
Armatki śnieżne Supersnow SA pracują na stokach narciarskich Europy, Azji i
Ameryki Południowej.  Supersnow SA posiada
system jakości certyfikowany na zgodność z ISO 9001.  Spółka jest zlokalizowana w Maniowach k.
Nowego Targu, zatrudnia ok. 150 osób i dysponuje nowoczesnym parkiem
maszynowym.

W związku z
rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik
działu ofertowo – projektowego

Zakres obowiązków:

przygotowywanie
ofert dla klientów, na bazie współpracy z Doradcą Klienta

·         analiza wszystkich
aspektów wpływających na koszt i termin realizacji kontraktu

przygotowanie kluczowych
danych do realizacji kontraktu (projekt
zawierający niezbędne szczegóły)

wykonywanie kalkulacji w
oparciu o wskaźniki kosztów i narzutów marży

reprezentacja
firmy podczas spotkań z klientami, prezentacja oferty

doradztwo
techniczne oraz wsparcie klientów

Wymagania:

wykształcenie
min średnie kierunkowe

dobra
znajomość pakietu Office

wymagana
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

dobra
znajomość programu AutoCad

dobra
organizacja oraz umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

pracowitość,
komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność

gotowość
do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

pracę
w nowoczesnej, stabilnej, rozwijającej się firmie

możliwość
stałego rozwoju

pracę
przy ciekawych, międzynarodowych projektach

atrakcyjne
warunki zatrudnienia

Aplikacje (CV i list motywacyjny ze
zdjęciem) należy wysłać na adres: rekrutacja@supersnow.com.  W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata.  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z
wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Data dodania: 2019-03-08
Oferta ważna do: 2019-04-05
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Specjalista